asseco Aimtec murr

Na Ještěrka Cupu vytvořili nový český rekord

Společnost Linde Material Handling (MH) uspořádala uplynulý víkend další, v pořadí již 6. ročník populární soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků ve zručnosti a zdatnosti v manipulaci s vozíkem Ještěrka Cup 2013. Nevšední závod, v němž v silné konkurenci 195 řidičů ze 120 firem celkově zvítězil Jiří Pirnos z firmy Romotop, přinesl i nový český rekord v disciplíně házení basketbalového míče do koše pomocí skladového vozíku. Letošní vítěz závodu to dokázal v rekordním čase 42,18 s.

Na 2. vítězné pozici se umístil Roman Hašek ze společnosti Klein & Blažek a na 3. místě skončil Marek Říha z Ideal Automotive. Nejlepší řidiči ještěrek, mezi něž patří i vítězové letošního ročníku Ještěrka Cupu, budou reprezentovat Českou republiku na obdobném mezinárodním mistrovství Stapler Cup 2013 v německém Aschaffenburgu, kde se loni český tým úspěšně umístil na 3. Vítězné pozici.
„Jsme rádi, že se nám v Linde MH i letos povedlo uspořádat celonárodní klání řidičů vysokozdvižných vozíků. Ještěrka Cup, který navazuje na projekt Linde škola, ve které učíme řidiče bezpečně a efektivně používat manipulační techniku, ukazuje, co všechno se dá s vozíky dokázat. Diváci tak měli jedinečnou příležitost vidět skutečnou špičku v oboru a užít si zábavný den se skvělou atmosférou,“ říká Ing. Martin Petřík, šéf marketingu Linde Material Handling Česká republika. Pro nadšené fanoušky soutěžících byl připraven i zajímavý doprovodný program – hudební vystoupení oblíbené skupiny EDDIE STOILOW, stanoviště se simulátorem Formule 1, profesionální škola pokeru a řada nejrůznějších soutěží.

Publikováno: 11. 9. 2013 | Počet přečtení: 1666